średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Piękno to pewność siebie, dobre samopoczucie i wspaniała jakość życia. Prawidłowa codzienna pielęgnacja skóry w domu to konieczność i krok milowy w dążeniu do zachowania młodego i estetycznego wyglądu, ale nie wystarcza, aby osiągnąć pełnię sukcesu. Potrzebna jest pomoc i fachowe wsparcie specjalisty kosmetologa, który właściwie oceni stan Twojej skóry i zaproponuje kompleksowe działanie celem spotęgowania pożądanych efektów.

Studio zdrowia i urody Chantrel działające w Gorzowie Wielkopolskim (ul. Niepodległości 30/11H) to profesjonalny gabinet kosmetyczny, któremu możesz zaufać. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług i szeroki wachlarz zabiegów, za których skuteczność osobiście ręczymy. Działamy w oparciu o aktualną wiedzę naszej branży, korzystając jedynie ze specjalistycznych produktów sprawdzonych firm. Troskliwie zaopiekujemy się Twoją skórą, biorąc pod uwagę jej niepowtarzalne cechy. Dopasujemy kurację do Twoich indywidualnych potrzeb. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i stworzymy całościowy program pielęgnacyjno-regenerujący, który połączy zabiegi w salonie z pielęgnacją w domu.

Zapraszamy m.in. na mezoterapię bezigłową, liposukcję ultradźwiękową, fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, depilację laserową oraz pedicure specjalistyczny. Dobroczynne efekty profesjonalnej pielęgnacji pozytywnie zaskoczą Cię i zdecydowanie poprawią komfort Twojego życia. Przekonaj się sam.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Studio zdrowia i urody Chantrel

Niepodległości 30/11 H
66-400 Gorzów Wielkopolski

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 17:00
w tym tygodniu nieczynne
Wt
09:00 - 17:00
Śr
09:00 - 17:00
Czw
09:00 - 17:00
Pt
09:00 - 17:00
Sb ZAMKNIĘTE
Nd ZAMKNIĘTE